Novinky

Sobotní koncert v UFFU přesouváme na 16. května

11. 3. 2020 Na základě mimořádného opatření MZČR přesouváme sobotní koncert v UFFU na 16.5.2020. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud vám náhradní termín koncertu nevyhovuje, můžete vstupenky vrátit v Inforecepci UFFO od 1. 4. do 30. 4. Děkujeme a těšíme se na vás v květnu. Hlavně, ať jsme všichni zdrávi.

Autobusy z plesu

21. 2. 2020 Pokud nejste přímo z Náchoda, nemusíte se obávat, jak se po plese Smíme prosit? dostanete domů. S partnerem CDS Náchod jsme zase domluvili jejich žluté limuzíny, které vás pohodlně dopraví. Pojedou se trasy. áchod - Hronov - Meziměstí - BroumovNáchod - Červený Kostelec - Rtyně v PodkrkonošíNáchod - Nové Město nad Metují - Česká Skalice - JaroměřOdjezd po skončení plesu ve 2:15 od divadla, jízdenka za dvacku (možno zakoupit na plese), zastávky na trase po domlu

Oh là là, první video z Lucerny je na světě!

21. 2. 2020 Očekávaná videa z našeho životního koncertu v Lucerně se postupně začínají rodit na svět. Videoborci z AVC Silicon Hill jako první sestříhali francouzský doják v podání Venduly Příhodové a tanečnic Baletu Národního divadla, samozřejmě za našeho hudebního doprovodu. Teď už pracují na dalších skladbách, které se budou časem objevovat na našem YouTube kanále. Děkujeme za super spolupráci!

Posledních 200 vstupenek na ples

5. 2. 2020 Na konci února, v jedinečné datum, nás čeká třetí PSO ples. Tentokrát jsme si jako hudební parťáky na taneční rytmy pozvali Zatrestband a HarMálek Orchestr. S Kateřinou Steinerovou si užijete originální školu tance a dechberoucí akrobacii předvedou Losers Cirque Company. Moderace večera se ujme Jan Maxián. Berte poslední lístky na Kupvstupenku.cz nebo v městských infocentrech a dalších prodejních místech (najdete na webu). 

Vyprodáno!

9. 1. 2020 Už je to tak, 9. leden 2020 se zapíše do historie jako den, kdy Police Symphony Orchestra vyprodalo Lucernu. Moc děkujeme za přízeň a těšíme se v neděli na tom vysněném pódiu. 

Na koho se můžete těšit v Lucerně?

3. 1. 2020 Na hudební oslavu 10. narozenin jsme si pozvali i hvězdné hosty, se kterými jsme v průběhu PSO života spolupracovali. Magické bude spojení s Kühnovým smíšeným sborem. Jako pěvěčtí sólisté se pak představí Jan Sklenář, Jan Cina, Vendula Příhodová, Karolína Soukupová, Hana Hána a Miloň Čepelka. Za dirigentským pultem se kromě Joela Hány a Věry Vlčkové představí také Václav Zahradník, který se ujme baletní partitury. Zatančí Balet Národního divadla

Posledních 200 lístků na stání do Lucerny

18. 12. 2019 Určitě už víte, že po lístkách na sezení náš koncert desetiletí se jen zaprášilo. Ještě nám stále zbývají místa na stání. K mání jsou na Ticketportalu. a kromě prostoru vzadu dole, jak je naznačeno v plánku hlediště, se může stát i po stranách a na balkonech. Pojďte s námi na tuhle velkoku hudební oslavu!

Předprodej na březnový Trutnov

17. 11. 2019 Od pondělí 18. listopadu 8:00 odpálíme další předprodej vstupenek, tentokrát na trutnovský koncert v UFFU. Lístky pořídíte na recepci UFFA nebo online. ?

Sbírka pro zkušebnu na Darujme.cz

28. 10. 2019 Tak se nám splnil další sen. Máme novou zkušebnu. Je krásná a skvěle funkční. PSO se má kde scházet, pilně cvičit a připravovat programy pro další zajímavé sezóny. Obrovská radost! ...ale... Celá rekonstrukce už stála pořádnej balík, ač jsme si velkou část budovali sami. Teď nám ještě zbývá doladit detaily jako úložné prostory, koberec nebo třeba kuchyňka. A právě s tímto vás chceme požádat o pomoc. Pomůžete nám naši vysněnou zkušebnu dodělat?

V úterý spouštíme plesový předprodej

25. 10. 2019 Předprodej lístků na náš třetí ples Smíme prosit? začne v úterý 29. října ve 20:00 online na Kupsvtupenku.cz. Následně je zakoupíte i ve vašich městských infocentrech a prodejních místech sítě Kupvstupenku.cz.

Sezení vyprodáno, zbývají místa na stání

1. 10. 2019 Moc děkujeme za takovou neuvěřitelnou podporu! Všechny lístky na sezení na lednový galakoncert v Lucerně byly fuč během prvních 12 hodin předprodeje. A my jen, se slzou v oku, sledovali ten hukot. Sen se začíná plnit. Míst na stání je ještě dost, můžete zakotvit v zadní části přízemí i na balkonech a zvýšeném přízemí (za sedícími). Aspoň si budete moct zatrsat. vstupenky. Bude to parádní oslava, jsme připraveni pražský Lucerně ukázat, jak se to dělá

Začíná předprodej vstupenek do Lucerny

30. 9. 2019 Dnes 30. září od 20:00 odstartujeme předprodej vstupenek na koncert v Lucerně, kde oslavíme 10 let PSO. Lístky koupíte v síti Ticketportal. Cesta za snem začíná!

Další vstupenky na Jatka78 v prodeji

21. 8. 2019 Praho, na Jatkách78 navýšili kapacitu sálu, takže kdo lístky nestihl, může se znovu vydat na lov. Koncert je 14. září od 19:30 a vstupenky seženete v síti GoOut. Zadních řad se nemusíte bát, hlediště je stupňované nahoru, takže dobře uvidí (i uslyší) všichni v sále. Vyprodáme jeden koncert i podruhé? 

Aftermovie z naší letní výpravy

8. 8. 2019 Ty nejlepší okamžiky osmidenního pouličního koncertování v jednom videu.

Přidáváme odpolední koncert v Solnici

16. 7. 2019 Pro neutuchající zájem o vyprodaný koncert s Dashou a Martinem Kumžákem v Solnici přidáváme druhé vystoupení – od 14:00 ve stejný den a na stejném místě. Předprodej vstupenek začíná v úterý 16. července od 10:00. Můžete je buď zakoupit přímo ve Společenském domě v Solnici, nebo telefonicky rezervovat na čísle 773000157 a vyzvednout tamtéž. Tak šťastný lov!

Vyhráli jsme 189 275 Kč!

16. 7. 2019 ...tedy rozumějte, vyhráli doslova našimi tóny při pouličních koncertech v rámci letní Busking Tour. Podpořili jsme tak 6 organizací s dobročinnými úmysly, jejich přehled najdete níže. Ale to ještě nemusí být konečná. Do 31. července můžete jednotlivé organizace a projekty podpořit i přes online sbírky na portálu Darujme.cz. ?Ze srdce děkujeme za všechny příspěvky! Podtrženo, sečteno.

Koncert v Auparku se ruší

4. 7. 2019 Plánovaný koncert 5. 7. od 11:30 v Auparku HK se RUŠÍ. Lehce jsme přecenili své síly, zásobárna energie se pomalu vyčerpává, a před závěrečným víkendem si potřebujeme trochu odfrknout. Teď máme za sebou 10 koncertů v 6 dnech. Uvidíme se ještě dneska v Liberci, zítra večer na Rock for People nebo v sobotu na Festivalových zahradách Smetanova Litomyšl od 18:00. Moc se omlouváme, už jsme se pro příště poučili, že bez volného dne to nepůjde. 

Předprodej vstupenek do Solnice

24. 6. 2019 Zítra, v úterý 25. června, začíná předprodej lístků na zářijový solnický koncert. V novém sále vystoupíme se zpěvačkou Dashou a dirigentem Martinem Kumžákem 8. 9. od 17 hodin. Vstupenky můžete buď zakoupit přímo ve Společenském domě v Solnici, nebo telefonicky rezervovat na čísle 773000157 a vyzvednout tamtéž.

Vambeřice – ZRUŠENO!

24. 5. 2019 Rušíme sobotní koncert ve Vambeřicích. Příroda je neúprosná a předpoveď počasí bohužel velmi nepříznivá. My sice z cukru nejsme, ale nemůžeme riskovat zmoknutí našich nástrojů a zvukařské techniky. Omlouváme se vám všem, kdo jste se za námi chystali. A zároveň prosíme o šíření i mezi offline lid, o kterém víte, že se na koncert chtěl taky vydat. Snažili jsme se čekat na lepší předpověď a sledovali ji dlouhodobě na několika radarech, ale ta pravdě

Pojedeme letní tour po republice. Novinky o chystané Busking Tour!

17. 5. 2019 Koncem června vyrazíme na letní jízdu okusit radosti pouličního hraní. Za týdenním dobrodrůžem se vydá naše pětapadesátičlenná banda. Koncertní sály měníme za náměstí, reflektory za sluneční paprsky a lakýrky za kecky. V termínu 28. června – 5. července se zastavíme v Hradci Králové,