Tolik jste letos přispěli NF Hospital Broumov na nákup motodlah. Za všechny čtyři ročníky benefičních koncertů se pak celková částka vyšplhala na 369 052 korun. Děkujeme!   


×
Věra Segers-Pelikánová, zHolandska-Vys.Srbské
před 7 lety

Pokračuji-zazněla námitka o čtení sponzorů,které by mělo přijít podle některých na začátku...ale to by zkazilo Váš úžasný nástup a úvod,kdy muzikanti kde se vzali tu se vzali sestoupili s nebe-země, pak družičky s dívčím mystickým chorálem,pak čisté tóny klavíru,s úctou ke skalám a navazující housle...Viděla bych to čtení sponzorů po Slovanském tanci a ještě čtené skupinkou a po skupinkách sponzorů na střídačku pro oživení a prolnutého tóny akordu/ů na nějaký mystický či naopak zemitý? nástroj.

0 / 0
reagovat
Věra Segers-Pelikánová, zHolandska-Vys.Srbské
před 7 lety

8.října 2017.Dobrý den, Váš úžasný koncert ve skalách a efekt zážitku je tak velký ,že Vám chci napsat a poděkovat. Rovněž jsem slyšela ohlasy mezi lidmi-většinou velmi pozitivní, i od těch, kteří přijíždějí zdaleka.
Váš program byl úchvatný,ryzí, navazující na čistotu skal a přírody kolem-s velkým nábojem nadšení a přesvědčení.Nenechte si vzít Vaše ideály! Průvodní slovo Jana Sklenáře -mystika a faráře bylo úžasné a opravdové-takové lidi země -Země potřebuje...ukázat-připomenout hodnoty.

0 / 0
reagovat