PSOlečenský oděv nutností!

Vánoční svátky jsou ty tam, mizí poslední zbytky cukroví, a my máme v plánu důsledně dodržet všechna novoroční předsevzetí, která jsme si na letošní rok nadělili: pravidelně cvičit (i v tělocvičně i na nástroje), chodit včas (i do školy, do práce a hlavně na sobotní zkoušky orchestru) a konečně najít dostatečně velké koncertní prostory! Takové jsou problémy 65 symfoniků, protože ...za 13 minut bylo po všem!

Když se lístky na loňský novoroční koncert prodaly během 4 hodin, nevěřili jsme, že může být “hůř”. Po dvou loňských koncertech a našich pár kilo navíc (pozn. co kilo, to nový hráč) jsme doufali, že větší sál u Jirásků v Hronově vše vyřeší. A ono ne! Pouhých 13 minut vám letos stačilo, aby se sál vyprodal, div že při tom nespadl web a nepřehřály se tiskárny. Rychlá anketa na facebooku potvrdila, že další koncert by si i letos přálo nejméně 250 hlasujících. Větší prostory nám tedy z koncertní šlamastyky moc nepomohly - my jsme sice našli pódium, na které se vejdeme, ale hlediště, kam byste se vy, diváci, vešli, pořád hledáme ... Děkujeme, že nám tak fandíte, a my se hecneme, aby výkon při obou koncertech byl vyrovnaný.

Jisté je jen jedno – že kdo propásne oba novoroční koncerty, má pořád šanci to s námi pěkně roztočit. Na 17. února nahoďte motýlky a boa, vyleštěte vhodnou obuv, oprašte pár tanečních kroků a vyrazte si zaplesat do náchodského Beránku na historicky druhý ples PSO. Čekat vás tam nebudeme jen my, ale také pěkná řádka hostů. Skočí si s námi baleťáci z Národního divadla a na pódiu nás během večera vystřídá ještě několik kolegů. Bude se podávat hudba 3 barev: Black Buriňos, Brass Avenue, a vystoupí i pražské swingové uskupení Golden Big Band! Dobrou chuť!

PS: Nezapomeňte si včas opatřit vstupenky - předprodej je na webu kupvstupenku.cz v plném proudu.

Za PSO napsaly
houslistka Alena a flétnistka Petra

Komentáře

×
Doposud nebyl vložen žádný komentář.