Když se v PSO rodí myšlenka...

...tak zároveň vzrůstá nervozita, zda se nám to všechno podaří uskutečnit a jestli vy se na to přijdete zase podívat. A že to snad bude krásný a že zas po roce společně pomůžeme dobré věci – Nadačnímu fondu Hospital Broumov. Chtěli bychom vybavit jedno celé oddělení několika přístroji, které momentálně podstupují zkušební provoz. Tak tomu držme palce!

Jak čas plyne, věříme, že nebude v žádném případě 31. srpna pršet a že Klučanka tomu bude s důvěrou přihlížet. PANTA RHEI - Když Klučanka přihlíží... Mezi Pěkovem a Lachovem za Policí nad Metují je totiž krásný svah, louka, která nám učarovala svými lesy, jež se po jejích bocích tyčí. V údolí vyvěrá studánka s pitnou, velmi studenou, pramenitou vodou. A v ní "Panta rhei" – vše plyne – a Klučanka přihlíží...

Ten večer vám budeme vyprávět hned několik příběhů. Bude to příběh všech účinkujících i vás diváků. Příběhy nás všech, které jsou v různých okamžicích našich životů zcela identické, ale díky plynoucímu času zároveň naprosto rozdílné. Budou to i historické příběhy a milníky, jimž Klučanka po staletí přihlížela a 31. srpna bude zas. Buďte toho společně s námi svědky a přijďte sdílet jedinečnost, sílu okamžiku a dobro.

Mlčky se těšíme, že 5. benefiční večer bude třeba stejně nezapomenutelný, jako ty všechny předchozí. A třeba ještě víc... záleží, jak to všechno vyplyne.

Za PSO Petra Šotolová

Komentáře

×
Doposud nebyl vložen žádný komentář.