Mapu k tisku (v plném rozlišení a bílé variantě) si můžete stáhnout tady: https://uloz.to/!lN3y4264X2iW/mapa-panta-rhei-pdf

Rekapitulace informací z minula

31. srpna bude od 17:00 silnice č. III/30322 mezi Pěkovem a Lachovem (kolem Klučanky) uzavřena, až na místo konání se autem nedostanete!

Z Police nad Metují vás na Klučanku zavezou speciální PSO busy, které budou vyjíždět každých cca 5 minut z autobusového nádraží. Můžete do nich přisednout na určených zastávkách. První PSO bus jede v 18:15, poslední vyrazí v 19:45.

Prosíme všechny návštěvníky, aby přijeli s předstihem.

AUTEM:
Ať už jste místní a vyznáte se na Policku, a nebo jedete z daleka a tuto oblast neznáte, tak jako tak na každé příjezdové cestě do Police nad Metují uvidíte výrazně označeného navigátora a ten vás nasměruje na nejbližší volné parkoviště. Po zaparkování vás naši navigátoři nasměrují buď na autobusové nádraží, nebo na jinou, pro vás zrovna nejbližší, zastávku PSO busu směr Klučanka.

VLAKEM:
Nejlepší je dojet do Teplic nad Metují. Asi 300 m od vlakového nádraží vás nabere náš PSO bus – zastavovat bude na točně u stáčírny pramenitých vod (PEPSICO/ Toma).

AUTOBUSEM:
Přijeďte do Police nad Metují a přímo na autobusáku přesedněte na PSO bus.

PĚŠKY:
To si uděláte krásný výlet, ať už přes Ostaš nebo z Dědova. Z Police nad Metují je to necelá hodinka chůze.

NA KOLE:
Budou pro vás připraveny stojany na kola, tak nezapomeňte přilbu a hlavně silné světlo na zpáteční cestu!

A JAK ZPÁTKY?
Po skončení akce pojedou naše PSO busy směr Police nad Metují a primárně odvezou zpět k parkovištím ty z vás, kteří přijeli autem. A věřte, že vás na louce nenecháme – PSO busy se budou vracet, dokud vás všechny nerozvezou. Na závěr busy povezou z Klučanky ty z vás, kteří přijeli na koncert hromadnou dopravou a rozvezou vás až domů po trasách:

Teplice nad Metují - Meziměstí - Broumov
Police nad Metují - Hronov - Náchod

Pokud je něco nejasné, ptejte se nás!

Komentáře

×
Doposud nebyl vložen žádný komentář.