TRUTNOV - V sobotu 10. června vystoupí na Krakonošově náměstí No Name, Banjo Band Ivana Mládka, Komunál, ale také Police Symphony Orchestra.

14. ročník Pivofestu se blíží. Oblíbené pivní slavnosti v centru Trutnova vypuknou už v sobotu 10. června, kdy se na Krakonošově náměstí roztočí pípy šestnácti pivovarů. Degustovat se bude Krakonoš, Trautenberk, Novopacké pivo, Svijany, Raven, Velkopopovický Kozel, Krkonošský Medvěd, Sedlčanský Krčín, Lobkowicz, Černá Hora, Tambor, Klášter, Lounský žejdlík, Radegast, Létající chroust a pivo hořického pivovaru Jung Berg.

Bohatý bude i hudební program. Ten nabízí slovenskou skupinu No Name, Ivana Mládka a jeho Banjo Band, Komunál, Heebie Jeebies, EFF, Bohadlo Band a jako pověstnou třešinku symfonický orchestr složený z téměř šedesáti mladých muzikantů Police Symphony Orchestra. Na facebookové události Pivofestu bylo možné hlasovat o skladbu, kterou těleso z Police nad Metují návštěvníkům zahraje na přání. Z pěti nabízených možností s přehledem zvítězila znělka večerníčkových Krkonošských pohádek, na kterou se návštěvníci mohou už nyní těšit.

Více informací se dozvíte na www.pivofest.cz a na facebookovém profilu Pivofestu. Vstupenky je možné zakoupit v síti Kupvstupenku. 

Redakce
NachodskySWING.cz

Komentáře

×
Doposud nebyl vložen žádný komentář.