Police Symphony Orchestra nabralo na váze


Vítr, déšť. Pomalu, ale jistě je tu zima. Dostatek dřeva a papír na zátop je základ. A tak si i PSO udělalo zásoby. Abyste rozuměli - rosteme, zvětšujeme se, přibíráme na váze. Je nám přece pouhých 7 let. S růstem ovšem přicházejí i nesnáze. Jako ostatně i v běžném životě nesymfonika s nadváhou. Málo kam se teď s PSO vejdeme, spotřebujeme všeho víc, a foťák nás v celku zabere jen z dálky.

Ještě horší je, že už nám ruplo ve švech i naše milované Kolárovo „sako“ - rozumějte divadlo. Ano, bohužel, Kolárovo divadlo je nám už malé. Potřebujeme totiž minimálně jedenáct metrů v průramcích a devět metrů kolem pasu. Jde to s námi z kopce. A tak nejspíš budeme muset zajet v lednu 2018 k sousedům do Hronova, a tradiční novoroční koncert si 13. ledna uspořádat u Jirásků. Police ale nepřijde zkrátka! 64 PSOhlavců už objednalo počasí a plánuje akci na na domácí polické půdě.

Do té doby bude mnoho příležitostí, kde PSO spatřit v akci. Vyzveme vás k tanci na našem druhém plese, který se bude konat 17. února 2018 v divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Zahrajeme také v Pardubicích, Jičíně, Trutnově, polských Vambeřicích, v Praze i u Brna. Kdy, kde, v kolik? Sledujte facebook, web a instastory! Nejste online? Nezoufejte! Plakát, článek vyhledejte.

A pro ty z vás, kteří čtou naše články až do konce, tu máme bonus! HLEDÁ SE TRUMPETOVÉ ESO! Znáte nějakého, doporučíte, a nebo snad jednoho takového máte doma? Je-li na hudební scéně takový hráč na trumpetu, který by rád přidal pár kil do už tak obřího ansámblu jako je PSO, sem s ním! Vyndejte eso z rukávu a doporučte nám trumpeťáka! ODMĚNA VÁS NEMINE. Návrhy hrňte na policesymphonyorchestra@gmail.com

za PSO
Petra Šotolová

Komentáře

×
Doposud nebyl vložen žádný komentář.